Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
NIKE W NSW FLC HOODIE HTG
Женски дуксер
Код на производ:
(DD5673-063)
NIKE

NIKE W NSW FLC HOODIE HTG

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женски lifestyle дуксер кој е еден од нашите класични модели. Направен е од материјал кој е исклучително мек и топол и е погоден за секоја пригода. Тој ќе ви даде максимална удобност и супер спортски изглед. СПЕЦИФИКАЦИИ: Дуксер со капуљача Боја: сива Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер Код на производ: DD5673-063 .
Подетално

Nike Sportswear Essential е женски lifestyle дуксер кој е еден од нашите класични модели.

Направен е од материјал кој е исклучително мек и топол и е погоден за секоја пригода.

Тој ќе ви даде максимална удобност и супер спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Дуксер со капуљача
 • Боја: сива
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Код на производ: DD5673-063
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essential е женски lifestyle дуксер кој е еден од нашите класични модели.

Направен е од материјал кој е исклучително мек и топол и е погоден за секоја пригода.

Тој ќе ви даде максимална удобност и супер спортски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Дуксер со капуљача
 • Боја: сива
 • Состав на материјал: 80% памук, 20% полиестер
 • Код на производ: DD5673-063
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош