Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
adidas ADIZERO MARATHON
Женска јакна
Код на производ:
(GT9742)
adidas

adidas ADIZERO MARATHON

Претходна цена
9.188 ДЕН
Моментална цена
9.188 ДЕН
Цена со попуст
7.350 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за долго трчање, дури и на ветер и дожд, во женската јакна adidas MARATHON JACKET. Направена е од лесен и заштитен материјал и дава чувство на удобност и сигурност, без оглед на временските услови. Капуљачата е тука за дополнителна заштита, а страничните џебови се идеални за вашите ситници. За да можете да зборувате на телефон и да слушате музика додека трчате, оваа јакна има и водоотпорен џеб за телефонот. Материјалите Primegreen и технологијата Primeblue се изборот на adidas за зачувување на нашата планета. Познатото лого на adidas на градите е дел од легендарниот спортски стил со децении наназад.  adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: флуоресцентни детали за побезбедно трчање ноќе Капуљача Патент низ целата должина Преден џеб на градите со патент Водоотпорен џеб за телефон Материјал: 100% најлон Боја: сива .
Подетално

Подгответе се за долго трчање, дури и на ветер и дожд, во женската јакна adidas MARATHON JACKET. Направена е од лесен и заштитен материјал и дава чувство на удобност и сигурност, без оглед на временските услови. Капуљачата е тука за дополнителна заштита, а страничните џебови се идеални за вашите ситници. За да можете да зборувате на телефон и да слушате музика додека трчате, оваа јакна има и водоотпорен џеб за телефонот. Материјалите Primegreen и технологијата Primeblue се изборот на adidas за зачувување на нашата планета. Познатото лого на adidas на градите е дел од легендарниот спортски стил со децении наназад.

 adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

Спецификација:

 • флуоресцентни детали за побезбедно трчање ноќе
 • Капуљача
 • Патент низ целата должина
 • Преден џеб на градите со патент
 • Водоотпорен џеб за телефон
 • Материјал: 100% најлон
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна H31032
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GN2725
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
adidas MARATON TRANSLUCENT JACKET е женска спортска јакна за трчање. Удобна е и лесна ...
4.641 ДЕН
Заштеда 25%
6.188 ДЕН
Помош