Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
ELLESSE Italia
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA213F101-01)
ELLESSE

ELLESSE Italia

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
ellesse Ladies Heritage се женски lifestyle долен дел тренерки. Без разлика дали одите на прошетка или сакате да се опуштите дома, во овој долен дел тренерки ќе се чувствувате удобно и пријатно. Изработени се од мек памук за целодневна удобност. Овој модел де одликува со стандарден крој и еластични делови на ногавиците и половината, кои ги спречуваат несаканите помесутвања на тренерките додека вие сте во движење. За дополнителна удобност, појасот можете да го прилагодите според вашите мерки со учкурот кој се наоѓа на самите тренерки.Спецификација: Состав: 100% памук Прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците и половината Боја: црна.
Подетално

ellesse Ladies Heritage се женски lifestyle долен дел тренерки. Без разлика дали одите на прошетка или сакате да се опуштите дома, во овој долен дел тренерки ќе се чувствувате удобно и пријатно. Изработени се од мек памук за целодневна удобност. Овој модел де одликува со стандарден крој и еластични делови на ногавиците и половината, кои ги спречуваат несаканите помесутвања на тренерките додека вие сте во движење. За дополнителна удобност, појасот можете да го прилагодите според вашите мерки со учкурот кој се наоѓа на самите тренерки.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците и половината
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош