Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Sportswear Therma-FIT Repel
Женска јакна
Код на производ:
(DJ6997-100)
NIKE

NIKE Sportswear Therma-FIT Repel

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Therma-FIT Repel е женска lifestyle јакна идеална за студените зимски денови. Функционална, универзална јакна која ќе го исполни вашиот ден со удобност и топлина. Изолација и Nike Repel ткаенината е отпорна на дожд и е направена од 100% рециклиран полиестер. Двата материјали потекнуваат од пластични шишиња кои Nike ги пренасочи од депониите. Nike Therma-FIT технологијата помага да ја задржите природната топлина на вашето тело за да останете загреани при студено време. Телефонот и клучевите, можете да ги складирате во страничните џебови а можете да ги загреете и вашите рацете во нив доколку тоа ви е потребно. Печатената графика на градите даваат ретро Nike изглед, а еластичните делови на раквите го спречуваат навлегувањето на студениот воздух. Обезбедете си удобност и бескомпромисна топлина во оваа Nike јакна.Спецификација: Женска lifestyle јакна Стандарден крој Еластични делови на ракавите Nike графика Nike Therma-FIT технологија Предни џебови со патент.
Подетално

Nike Sportswear Therma-FIT Repel е женска lifestyle јакна идеална за студените зимски денови. Функционална, универзална јакна која ќе го исполни вашиот ден со удобност и топлина. Изолација и Nike Repel ткаенината е отпорна на дожд и е направена од 100% рециклиран полиестер. Двата материјали потекнуваат од пластични шишиња кои Nike ги пренасочи од депониите. Nike Therma-FIT технологијата помага да ја задржите природната топлина на вашето тело за да останете загреани при студено време. Телефонот и клучевите, можете да ги складирате во страничните џебови а можете да ги загреете и вашите рацете во нив доколку тоа ви е потребно. Печатената графика на градите даваат ретро Nike изглед, а еластичните делови на раквите го спречуваат навлегувањето на студениот воздух. Обезбедете си удобност и бескомпромисна топлина во оваа Nike јакна.
Спецификација:

 • Женска lifestyle јакна
 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ракавите
 • Nike графика
 • Nike Therma-FIT технологија
 • Предни џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош