Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
adidas All Me 3 Bar Logo
Спортски градник
Код на производ:
(GR8208)
adidas

adidas All Me 3 Bar Logo

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)
Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ALL ME е женски спортски градник идеален за вежбање во теретана или активности на отворено како што се трчање и јога. Внесете нова енергија во тренингот. Овој спортски градник ви овозможува слободно движење за време на кардио тренинг, часови по танц или било која друга спортска активност. Овој спортски градник е погоден дури и за најсложениот тренинг, бидејќи технологијата AEROREADY ја апсорбира вишокот на влага од кожата, така што ќе останете суви, а со тоа и фокусирани на вашите спортски актуални цели. Двојните тенки ремени што се вкрстуваат на грбот даваат елегантен изглед што нема да сакате да го сокриете. Исто така, градникот има потполнки што може да се отстранат во зависност од вашите потреби. Спецификација: Женски спортски градник - тренинг Блага компресија AEROREADY технологија Отстранливи потполнки Primegreen (серија рециклирани материјали со високи перформанси) Состав: 79% рециклиран полиестер, 19% полиестер, 21% еластин Боја: бела .
Подетално

adidas ALL ME е женски спортски градник идеален за вежбање во теретана или активности на отворено како што се трчање и јога. Внесете нова енергија во тренингот. Овој спортски градник ви овозможува слободно движење за време на кардио тренинг, часови по танц или било која друга спортска активност. Овој спортски градник е погоден дури и за најсложениот тренинг, бидејќи технологијата AEROREADY ја апсорбира вишокот на влага од кожата, така што ќе останете суви, а со тоа и фокусирани на вашите спортски актуални цели. Двојните тенки ремени што се вкрстуваат на грбот даваат елегантен изглед што нема да сакате да го сокриете. Исто така, градникот има потполнки што може да се отстранат во зависност од вашите потреби.

Спецификација:

 • Женски спортски градник - тренинг
 • Блага компресија
 • AEROREADY технологија
 • Отстранливи потполнки
 • Primegreen (серија рециклирани материјали со високи перформанси)
 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 19% полиестер, 21% еластин
 • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка

 • Iskra Gjorcevska
  Iskra Gjorcevska

  24.06.2022. 11:49
 • оценка добиена од adidas.com
  оценка добиена од adidas.com

  Beautiful and elegant sports bra

  Lovely elegant sports top. Stylish back straps which provides a real feminine touch of class

  16.10.2021. 02:33

Слични производи

Помош