Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NKB PRINT HOOK TEE
NIKE NKB PRINT HOOK TEE
NIKE NKB PRINT HOOK TEE
NIKE NKB PRINT HOOK TEE
Детска маица
Код на производ:
(86I009-B8X)
NIKE

NIKE NKB PRINT HOOK TEE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
534 ДЕН
Заштеда: 356 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 7 *
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NKB PRINT HOOK TEE е детска маичка за деца од 4-7 години. Маичката има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Изработен е од врвен памук кој носи целодневна удобност и пријатност во контакт со кожата. СПЕЦИФИКАЦИЈА: Детска маичка Стандарден крој Боја: сина Код на производот: 86I009-B8X .
Подетално

Nike NKB PRINT HOOK TEE е детска маичка за деца од 4-7 години. Маичката има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Изработен е од врвен памук кој носи целодневна удобност и пријатност во контакт со кожата.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Детска маичка
 • Стандарден крој
 • Боја: сина
 • Код на производот: 86I009-B8X
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike NKB PRINT HOOK TEE е детска маичка за деца од 4-7 години. Маичката има класичен спортски дизајн со впечатлив натпис Nike на градите. Изработен е од врвен памук кој носи целодневна удобност и пријатност во контакт со кожата.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

 • Детска маичка
 • Стандарден крој
 • Боја: сина
 • Код на производот: 86I009-B8X
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86I021-001
578 ДЕН
Заштеда 35%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86I012-001
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 86H613-001
Nike EXPLODED AIR MAX TEE е детска lifestyle маица што може да се носи во секоја пригод...
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Помош