Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
W AOP 78 TIG
Женски хеланки
Код на производ:
(GS6351)
adidas

W AOP 78 TIG

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.509 ДЕН
Заштеда: 279 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED 2 MOVE се женски 7/8 хеланки, омилени на сите љубители на спортот. Идеални се за носење за време на секојдневните активности, но и за различни видови тренинзи бидејќи се удобни и се прилагодуваат на телото, овозможувајќи безгрижно и пријатно движење. 7/8 должина на ногавиците придонесува за удобност и поддршка за време на интензивните активности, обезбедувајќи ѝм да останат фиксирани за вашето тело. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените делови од тренингот. Тие се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси, кои се дел од иницијативата за отстранување пластичен отпад на adidas. Моќта за секој да не види и слушне носи и одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Облечете ги adidas DESIGNED 2 MOVE женските хеланки и тргнете во акција. Спецификација: Женски 7/8 хеланки - тренинг Тенок крој Еластичен висок струк 7/8 должина на ногавицата AEROREADY технологија Скриен џеб од внатрешната страна на ременот Primegreen Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин двојно ткаење Боја: црна .
Подетално

adidas DESIGNED 2 MOVE се женски 7/8 хеланки, омилени на сите љубители на спортот. Идеални се за носење за време на секојдневните активности, но и за различни видови тренинзи бидејќи се удобни и се прилагодуваат на телото, овозможувајќи безгрижно и пријатно движење. 7/8 должина на ногавиците придонесува за удобност и поддршка за време на интензивните активности, обезбедувајќи ѝм да останат фиксирани за вашето тело. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените делови од тренингот. Тие се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси, кои се дел од иницијативата за отстранување пластичен отпад на adidas. Моќта за секој да не види и слушне носи и одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Облечете ги adidas DESIGNED 2 MOVE женските хеланки и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски 7/8 хеланки - тренинг
 • Тенок крој
 • Еластичен висок струк 7/8 должина на ногавицата
 • AEROREADY технологија
 • Скриен џеб од внатрешната страна на ременот
 • Primegreen
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин двојно ткаење
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DESIGNED 2 MOVE се женски 7/8 хеланки, омилени на сите љубители на спортот. Идеални се за носење за време на секојдневните активности, но и за различни видови тренинзи бидејќи се удобни и се прилагодуваат на телото, овозможувајќи безгрижно и пријатно движење. 7/8 должина на ногавиците придонесува за удобност и поддршка за време на интензивните активности, обезбедувајќи ѝм да останат фиксирани за вашето тело. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените делови од тренингот. Тие се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси, кои се дел од иницијативата за отстранување пластичен отпад на adidas. Моќта за секој да не види и слушне носи и одговорност - кон себе, кон другите, кон иднината. Облечете ги adidas DESIGNED 2 MOVE женските хеланки и тргнете во акција.

Спецификација:

 • Женски 7/8 хеланки - тренинг
 • Тенок крој
 • Еластичен висок струк 7/8 должина на ногавицата
 • AEROREADY технологија
 • Скриен џеб од внатрешната страна на ременот
 • Primegreen
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин двојно ткаење
 • Боја: црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош