Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
adidas Fast Graphic Tee Primeblue
Машка маица за трчање
Код на производ:
(H32184)
adidas

adidas Fast Graphic Tee Primeblue

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога сакате да достигнете брзина, оваа аdidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE машка маица за трчање ви помага да го забрзате темпото. Едноставниот дизајн, во комбинација со интересната графика и лесната ткаенина, овозможуваат чувство на пријатност и удобност. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените предизвици. Изработена е од рециклиран материјал Primeblue со високи перформанси, што е дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. adidas секогаш ви гарантира најдобар квалитет, што е потврдено со оваа машка маица за трчање FAST GRAPHIC PRIMEBLUE. Спецификација: Машка маица - трчање Стандарден крој Краток ракав AEROREADY технологија Primeblue Состав: 100% рециклиран полиестер Боја: сива .
Подетално

Кога сакате да достигнете брзина, оваа аdidas FAST GRAPHIC PRIMEBLUE машка маица за трчање ви помага да го забрзате темпото. Едноставниот дизајн, во комбинација со интересната графика и лесната ткаенина, овозможуваат чувство на пријатност и удобност. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените предизвици. Изработена е од рециклиран материјал Primeblue со високи перформанси, што е дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. adidas секогаш ви гарантира најдобар квалитет, што е потврдено со оваа машка маица за трчање FAST GRAPHIC PRIMEBLUE.

Спецификација:

 • Машка маица - трчање
 • Стандарден крој
 • Краток ракав
 • AEROREADY технологија
 • Primeblue
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица HJ7228
1.830 ДЕН
Заштеда 20%
2.288 ДЕН
Помош