Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OTR 1/2 ZIP W
OTR 1/2 ZIP W
OTR 1/2 ZIP W
OTR 1/2 ZIP W
OTR 1/2 ZIP W
OTR 1/2 ZIP W
OTR 1/2 ZIP W
OTR 1/2 ZIP W
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(GU3840)
adidas

OTR 1/2 ZIP W

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.509 ДЕН
Заштеда: 279 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN е женска маица со долги ракави наменета за трчање. Едноставниот дизајн и slim fit кројот нудат спортска елеганција и функционалност. Изработена е од рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси, што дава чувство на мекост и удобност. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените предизвици. Тестирајте ги вашите граници во оваа маица со долги ракави. Рециклираниот материјал Primegreen е дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет, што се потврдува со оваа OWN THE RUN женска маица со долги ракави. Спецификација: Женска маица со долги ракави – за трчање Slim fit ½ патент Отвори за палците AEROREADY технологија Badge of Sport лого Флуоресцентни детали Primegreen Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин Боја: Црна .
Подетално

adidas OWN THE RUN е женска маица со долги ракави наменета за трчање. Едноставниот дизајн и slim fit кројот нудат спортска елеганција и функционалност. Изработена е од рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси, што дава чувство на мекост и удобност. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените предизвици. Тестирајте ги вашите граници во оваа маица со долги ракави. Рециклираниот материјал Primegreen е дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет, што се потврдува со оваа OWN THE RUN женска маица со долги ракави.

Спецификација:

 • Женска маица со долги ракави – за трчање
 • Slim fit ½ патент
 • Отвори за палците
 • AEROREADY технологија
 • Badge of Sport лого
 • Флуоресцентни детали
 • Primegreen
 • Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas OWN THE RUN е женска маица со долги ракави наменета за трчање. Едноставниот дизајн и slim fit кројот нудат спортска елеганција и функционалност. Изработена е од рециклиран материјал Primegreen со високи перформанси, што дава чувство на мекост и удобност. Технологијата AEROREADY за брзо сушење ќе ви помогне да останете суви и фокусирани дури и за време на најсложените предизвици. Тестирајте ги вашите граници во оваа маица со долги ракави. Рециклираниот материјал Primegreen е дел од иницијативата и амбицијата на adidas да се стави крај на пластичниот отпад на земјата. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет, што се потврдува со оваа OWN THE RUN женска маица со долги ракави.

Спецификација:

 • Женска маица со долги ракави – за трчање
 • Slim fit ½ патент
 • Отвори за палците
 • AEROREADY технологија
 • Badge of Sport лого
 • Флуоресцентни детали
 • Primegreen
 • Состав: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош