Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
adidas Adilocolor Essential Fleece
Женски дуксер
Код на производ:
(H34725)
adidas

adidas Adilocolor Essential Fleece

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 S
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 M
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Загрејте се наутро, смирете се по напорниот ден или уживајте во вашите дневни рутини во adidas дуксерот кој ќе ви пружи оптимална удобност и неверојатен комфор, веднаш по облекувањето. Се одликува со прилагодлива капуљача, кенгур џеб и еластични делови на ракавите и половината. Со купување на производи од памук од нас, вие поддржувате одржливо одгледување на памук. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Regular fit • Прилагодлива капуљача со учкур • 70% памук, 30% рециклиран полиестерски флис • Кенгур џеб • Еластични делови на ракавите и половината • Иницијатива за подобар памук • Боја на производот: Црна • Код на производот: H34725 .
Подетално

Загрејте се наутро, смирете се по напорниот ден или уживајте во вашите дневни рутини во adidas дуксерот кој ќе ви пружи оптимална удобност и неверојатен комфор, веднаш по облекувањето. Се одликува со прилагодлива капуљача, кенгур џеб и еластични делови на ракавите и половината. Со купување на производи од памук од нас, вие поддржувате одржливо одгледување на памук.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Regular fit

• Прилагодлива капуљача со учкур

• 70% памук, 30% рециклиран полиестерски флис

• Кенгур џеб

• Еластични делови на ракавите и половината

• Иницијатива за подобар памук

• Боја на производот: Црна

• Код на производот: H34725

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32
34 S
36 S
38 M
40 M
42
44
46
48
50
52
54
56
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош