Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE YOGA
NIKE YOGA
NIKE YOGA
NIKE YOGA
NIKE YOGA
NIKE YOGA
NIKE YOGA
NIKE YOGA
NIKE YOGA
NIKE YOGA
Женски хеланки
Код на производ:
(CU5293-010)
NIKE

NIKE YOGA

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike YOGA се женски хеланки за тренинг, кои ќе ве поддржат со нивниот дизајн, кој се одликува со обликуван висок струк и непроѕирна ткаенина.  Флексибилната ткаенина го покрива телото, давајќи му лесна потпора за притисок и поголема слобода при вежбање. Технологијата Nike Infinalon ја прави ткаенината неверојатно растеглива и мека, а сепак доволно силна за да ги поддржи мускулите на нозете. Технологијата за апсорпција на пот - Dri-FIT ви помага да го одржите чувството на сувост и удобност, истовремено зголемувајќи го интензитетот на тренингот. Високиот еластичен појас обезбедува совршено покривање кога влегувате во асани. Постигнете рамнотежа на душата и телото во Nike YOGA DRI-FIT. Спецификација: Прилагодлив тесен 7/8 крој Дозволено перење во машина Состав: 88% полиестер, 12% спандекс .
Подетално

Nike YOGA се женски хеланки за тренинг, кои ќе ве поддржат со нивниот дизајн, кој се одликува со обликуван висок струк и непроѕирна ткаенина.  Флексибилната ткаенина го покрива телото, давајќи му лесна потпора за притисок и поголема слобода при вежбање. Технологијата Nike Infinalon ја прави ткаенината неверојатно растеглива и мека, а сепак доволно силна за да ги поддржи мускулите на нозете. Технологијата за апсорпција на пот - Dri-FIT ви помага да го одржите чувството на сувост и удобност, истовремено зголемувајќи го интензитетот на тренингот. Високиот еластичен појас обезбедува совршено покривање кога влегувате во асани. Постигнете рамнотежа на душата и телото во Nike YOGA DRI-FIT.

Спецификација:

 • Прилагодлив тесен 7/8 крој
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 88% полиестер, 12% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош