Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Basic
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA213B100-23)
CHAMPION

CHAMPION Basic

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4ф.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH се долен дел тренерки за момчиња со класичен спортски дизајн.Тие се одличен избор за носење на училиште или за време на спортските активности. Удобни и лесни за носење, овие тренерки се направена од врвна мешавина на материјали со висока содржина на памук. Препознатливото Champion лого на левата ногавица носи впечатлив спортски изглед. Еластичните делови на ногавицата и појасот, не дозволуваат непотребни движења и го спречуваат растегнувањето и деформирањето на тренерките при перење. Дозволете им на вашите деца да уживаат во удобноста на денот и проверениот квалитет на колекцијата Champion ROCH. Спецификација: Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Champion лого левата ногавица Џебови Состав: 78% памук, 22% полиестер Боја: сина.
Подетално

Champion ROCH се долен дел тренерки за момчиња со класичен спортски дизајн.Тие се одличен избор за носење на училиште или за време на спортските активности. Удобни и лесни за носење, овие тренерки се направена од врвна мешавина на материјали со висока содржина на памук. Препознатливото Champion лого на левата ногавица носи впечатлив спортски изглед. Еластичните делови на ногавицата и појасот, не дозволуваат непотребни движења и го спречуваат растегнувањето и деформирањето на тренерките при перење. Дозволете им на вашите деца да уживаат во удобноста на денот и проверениот квалитет на колекцијата Champion ROCH.
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Champion лого левата ногавица
 • Џебови
 • Состав: 78% памук, 22% полиестер
 • Боја: сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4ф.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош