Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски фустан
Код на производ:
(CZ8282-100)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.068 ДЕН
Заштеда: 1.022 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear фустанот е шик фустан, и е лежерна опција подготвена за секојдневно носење. Неговата ткаенина што ја отстранува потта овозможува да се чувствувате суво и лесно. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Широкиот крој и страничниот шлиц ви помагаат да го поминете денот во чувство на удобност и комфор. Air Max графиката на градите и задниот панел зборува за вашата љубов кон брендот. Спецификација: Стандарден крој за опуштено, лесно чувство Боја: бела Код на производот: CZ8282-100 .
Подетално

Nike Sportswear фустанот е шик фустан, и е лежерна опција подготвена за секојдневно носење. Неговата ткаенина што ја отстранува потта овозможува да се чувствувате суво и лесно. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Широкиот крој и страничниот шлиц ви помагаат да го поминете денот во чувство на удобност и комфор. Air Max графиката на градите и задниот панел зборува за вашата љубов кон брендот.

Спецификација:

 • Стандарден крој за опуштено, лесно чувство
 • Боја: бела
 • Код на производот: CZ8282-100
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
4.043 ДЕН
Заштеда 25%
5.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
4.043 ДЕН
Заштеда 25%
5.390 ДЕН
Помош