Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
adidas MARATHON JKT
Машка јакна
Код на производ:
(GT9731)
adidas

adidas MARATHON JKT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
9.188 ДЕН
Моментална цена
9.188 ДЕН
Моментална цена
9.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за долго трчање, дури и на ветер и дожд, во adidas MARATHON JACKET машка јакна за трчање. Лесниот и заштитниот материјал ќе ви даде чувство на удобност и сигурност, без оглед на временските услови надвор. Капуљачата е тука за дополнителна заштита, а страничните џебови се идеални за вашите ситници. За да можете да зборувате на телефон и да слушате музика додека трчате, оваа јакна има и водоотпорен џеб за телефонот. Материјалите Primegreen и технологијата Primeblue се изборот на adidas за зачувување на нашата планета. Познатото adidas лого на градите е дел од легендарниот спортски стил со децении наназад. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет. Спецификација: флуоресцентни детали за побезбедно трчање ноќе Капуљача Патент низ целата должина Преден џеб на градите со патент Водоотпорен џеб за телефон Материјал: 100% најлон Боја: Бела, сива .
Подетално

Подгответе се за долго трчање, дури и на ветер и дожд, во adidas MARATHON JACKET машка јакна за трчање. Лесниот и заштитниот материјал ќе ви даде чувство на удобност и сигурност, без оглед на временските услови надвор. Капуљачата е тука за дополнителна заштита, а страничните џебови се идеални за вашите ситници. За да можете да зборувате на телефон и да слушате музика додека трчате, оваа јакна има и водоотпорен џеб за телефонот. Материјалите Primegreen и технологијата Primeblue се изборот на adidas за зачувување на нашата планета. Познатото adidas лого на градите е дел од легендарниот спортски стил со децении наназад. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет.

Спецификација:

 • флуоресцентни детали за побезбедно трчање ноќе
 • Капуљача
 • Патент низ целата должина
 • Преден џеб на градите со патент
 • Водоотпорен џеб за телефон
 • Материјал: 100% најлон
 • Боја: Бела, сива
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подгответе се за долго трчање, дури и на ветер и дожд, во adidas MARATHON JACKET машка јакна за трчање. Лесниот и заштитниот материјал ќе ви даде чувство на удобност и сигурност, без оглед на временските услови надвор. Капуљачата е тука за дополнителна заштита, а страничните џебови се идеални за вашите ситници. За да можете да зборувате на телефон и да слушате музика додека трчате, оваа јакна има и водоотпорен џеб за телефонот. Материјалите Primegreen и технологијата Primeblue се изборот на adidas за зачувување на нашата планета. Познатото adidas лого на градите е дел од легендарниот спортски стил со децении наназад. adidas секогаш ви гарантира најдобар можен квалитет.

Спецификација:

 • флуоресцентни детали за побезбедно трчање ноќе
 • Капуљача
 • Патент низ целата должина
 • Преден џеб на градите со патент
 • Водоотпорен џеб за телефон
 • Материјал: 100% најлон
 • Боја: Бела, сива
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GK4305
adidas MARATON TRANSLUCENT JACKET е машка спортска јакна за трчање. Удобна е и лесна и...
4.950 ДЕН
Заштеда 20%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GK5951
Издвој се со храбар, оригинален стил во машката јакна за трчање на adidas - TRACK JACKE...
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GH7308
3.750 ДЕН
Заштеда 20%
4.688 ДЕН
Помош