Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TEE FOOD SHOESHI
M NSW TEE FOOD SHOESHI
M NSW TEE FOOD SHOESHI
M NSW TEE FOOD SHOESHI
M NSW TEE FOOD SHOESHI
M NSW TEE FOOD SHOESHI
M NSW TEE FOOD SHOESHI
M NSW TEE FOOD SHOESHI
Машка маица
Код на производ:
(DD1326-307)
NIKE

M NSW TEE FOOD SHOESHI

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.791 ДЕН
Заштеда: 199 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е машка lifestyle маица која може да ја носите за секоја пригода и да ја комбинирате со најголемиот дел од облеката во вашата гардероба. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал што ќе ви пружи максимална удобност. Таа е идеална за тренинг во теретана, релаксирање дома или дневна прошетка низ градот. Бидејќи е многу едноставна, затоа дава класичен изглед, а големата графика на градите ја прави многу привлечна и интересна. Носете ја оваа машка lifestyle маица Nike SPORTSWEAR и уживајте во текот на целиот ден. СПЕЦИФИКАЦИИ: Кратки ракави Опуштен крој Состав на материјал: 100% памук Боја: сина Код на производ: DD1326-307 .
Подетално

Nike SPORTSWEAR е машка lifestyle маица која може да ја носите за секоја пригода и да ја комбинирате со најголемиот дел од облеката во вашата гардероба.

Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал што ќе ви пружи максимална удобност.

Таа е идеална за тренинг во теретана, релаксирање дома или дневна прошетка низ градот.

Бидејќи е многу едноставна, затоа дава класичен изглед, а големата графика на градите ја прави многу привлечна и интересна.

Носете ја оваа машка lifestyle маица Nike SPORTSWEAR и уживајте во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Опуштен крој
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: сина
 • Код на производ: DD1326-307
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SPORTSWEAR е машка lifestyle маица која може да ја носите за секоја пригода и да ја комбинирате со најголемиот дел од облеката во вашата гардероба.

Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал што ќе ви пружи максимална удобност.

Таа е идеална за тренинг во теретана, релаксирање дома или дневна прошетка низ градот.

Бидејќи е многу едноставна, затоа дава класичен изглед, а големата графика на градите ја прави многу привлечна и интересна.

Носете ја оваа машка lifestyle маица Nike SPORTSWEAR и уживајте во текот на целиот ден.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Опуштен крој
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: сина
 • Код на производ: DD1326-307
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош