Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW AIR SS TOP BF
W NSW AIR SS TOP BF
W NSW AIR SS TOP BF
W NSW AIR SS TOP BF
W NSW AIR SS TOP BF
W NSW AIR SS TOP BF
Женска маица
Код на производ:
(DD5431-010)
NIKE

W NSW AIR SS TOP BF

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Зачувајте во листата на желби
Nike Air е женска маица со опуштена форма изработена од удобна ткаенина. Можете да ја носите цел ден или за релаксирано дружење со пријателите за време на викендот. Мекиот органски памук ви нуди беспрекорна удобност во текот на денот. Графиката Air со рефлектирачки ефект и извезеното лого на Futura даваат автентичен спортски изглед. Спецификации: Женска маица - lifestyle Опуштен крој Air графика Лого на Futura Состав: 100% памук Боја: Црна / Сива / Бела Код на производ: DD5431-010 .
Подетално

Nike Air е женска маица со опуштена форма изработена од удобна ткаенина.

Можете да ја носите цел ден или за релаксирано дружење со пријателите за време на викендот.

Мекиот органски памук ви нуди беспрекорна удобност во текот на денот.

Графиката Air со рефлектирачки ефект и извезеното лого на Futura даваат автентичен спортски изглед.

Спецификации:

 • Женска маица - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Air графика
 • Лого на Futura
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Црна / Сива / Бела
 • Код на производ: DD5431-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air е женска маица со опуштена форма изработена од удобна ткаенина.

Можете да ја носите цел ден или за релаксирано дружење со пријателите за време на викендот.

Мекиот органски памук ви нуди беспрекорна удобност во текот на денот.

Графиката Air со рефлектирачки ефект и извезеното лого на Futura даваат автентичен спортски изглед.

Спецификации:

 • Женска маица - lifestyle
 • Опуштен крој
 • Air графика
 • Лого на Futura
 • Состав: 100% памук
 • Боја: Црна / Сива / Бела
 • Код на производ: DD5431-010
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DJ1816-010
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица BV6169-814
1.611 ДЕН
Заштеда 10%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DJ1816-814
1.791 ДЕН
Заштеда 10%
1.990 ДЕН
Помош