Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FCB YNK DF ACDPR TRKSUITK ESN
FCB YNK DF ACDPR TRKSUITK ESN
FCB YNK DF ACDPR TRKSUITK ESN
FCB YNK DF ACDPR TRKSUITK ESN
FCB YNK DF ACDPR TRKSUITK ESN
FCB YNK DF ACDPR TRKSUITK ESN
Детски тренерки
Код на производ:
(DC0157-624)
NIKE

FCB YNK DF ACDPR TRKSUITK ESN

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Моментална Цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS *
 • YSM *
 • SM *
 • S *
 • YMD *
 • MD *
 • M *
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CV1500-010
Детските фудбалски тренерки Nike KM Y NK DRY TRK SUIT K се наменети за момчиња. Составе...
3.593 ДЕН
Заштеда 25%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка AO0794-451
Nike DRI-FIT ACADEMY SOCCER се тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Тие се...
2.658 ДЕН
Заштеда 35%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Тренерка AO0794-015
Nike DRI-FIT ACADEMY SOCCER се тренерки за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Тие се...
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Помош