Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M SI 3B GFX CR
M SI 3B GFX CR
M SI 3B GFX CR
M SI 3B GFX CR
M SI 3B GFX CR
M SI 3B GFX CR
M SI 3B GFX CR
M SI 3B GFX CR
Код на производ:
(H33605)
adidas

M SI 3B GFX CR

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
3.319 ДЕН
Заштеда: 369 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Внесете свеж стил во секојдневната облека со adidas SPORTSWEAR GRAPHIC машки дуксер. После долгата и напорна работна недела зачинети со утрински тренинзи, одморете се еден до два дена во овој смел дуксер со впечатлива Badge of Sport лого графиката Опуштениот крој и меката ткаенина богата со памук се совршена комбинација за удобност и комфор во текот на денот. Овој дуксер е направен делумно од рециклирани материјали Primegreen со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Поддржете ја оваа амбиција и придружете се на тимот на аdidas со SPORTSWEAR GRAPHIC машкиот дуксер. Спецификација: Машки дуксер - lifestyle Опуштен kroj Eластични делови на ракавите и околу половината Графичка лого на значка за спорт Primegreen Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук Боја: Multicolor .
Подетално

Внесете свеж стил во секојдневната облека со adidas SPORTSWEAR GRAPHIC машки дуксер. После долгата и напорна работна недела зачинети со утрински тренинзи, одморете се еден до два дена во овој смел дуксер со впечатлива Badge of Sport лого графиката Опуштениот крој и меката ткаенина богата со памук се совршена комбинација за удобност и комфор во текот на денот. Овој дуксер е направен делумно од рециклирани материјали Primegreen со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Поддржете ја оваа амбиција и придружете се на тимот на аdidas со SPORTSWEAR GRAPHIC машкиот дуксер.

Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Опуштен kroj
 • Eластични делови на ракавите и околу половината
 • Графичка лого на значка за спорт
 • Primegreen
 • Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук
 • Боја: Multicolor
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Внесете свеж стил во секојдневната облека со adidas SPORTSWEAR GRAPHIC машки дуксер. После долгата и напорна работна недела зачинети со утрински тренинзи, одморете се еден до два дена во овој смел дуксер со впечатлива Badge of Sport лого графиката Опуштениот крој и меката ткаенина богата со памук се совршена комбинација за удобност и комфор во текот на денот. Овој дуксер е направен делумно од рециклирани материјали Primegreen со високи перформанси, како дел од иницијативата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Поддржете ја оваа амбиција и придружете се на тимот на аdidas со SPORTSWEAR GRAPHIC машкиот дуксер.

Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Опуштен kroj
 • Eластични делови на ракавите и околу половината
 • Графичка лого на значка за спорт
 • Primegreen
 • Состав: 57% памук, 30% рециклиран полиестер, 13% рециклиран памук
 • Боја: Multicolor
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош