Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BTS GIRLS SWEATSUIT
BTS GIRLS SWEATSUIT
BTS GIRLS SWEATSUIT
BTS GIRLS SWEATSUIT
Детски тренерки
Код на производ:
(CHA213G401-08)
CHAMPION

BTS GIRLS SWEATSUIT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 5-6г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 7-8г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 9-10г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BTS се детски lifestyle тренерки за девојчиња што носи карактеристичен Champion изглед. Одличен избор е да се носат за време на сите дневни активности, на училиште или за спортување за време на викендот. Удобни и лесни за носење, овие тренерки се изработени од премиум спој на материјали со висока содржина на памук. Препознатливиот натпис Champion во комбинација со логото на градите дава на овие детски тренерки за девојчиња впечатлив спортски изглед. Широките еластични делови на ракавите, ременот и ногавиците не дозволуваат непотребни движења на материјалот. Горниот и долниот дел може да се носат во комплет, но и посебно во комбинација со остатокот од гардеробата. Овозможете им на вашите деца удобност во текот на денот и уживање со докажаниот квалитет на Champion спортската облека.   Спецификации: • Еластични делови на ракави, ремен и ногавици • Стандарден крој • Горен дел: патент по целата должина и капуљача • Состав: 78% памук, 22% полиестер • Боја: розова .
Подетално

Champion BTS се детски lifestyle тренерки за девојчиња што носи карактеристичен Champion изглед.

Одличен избор е да се носат за време на сите дневни активности, на училиште или за спортување за време на викендот.

Удобни и лесни за носење, овие тренерки се изработени од премиум спој на материјали со висока содржина на памук. Препознатливиот натпис Champion во комбинација со логото на градите дава на овие детски тренерки за девојчиња впечатлив спортски изглед.

Широките еластични делови на ракавите, ременот и ногавиците не дозволуваат непотребни движења на материјалот.

Горниот и долниот дел може да се носат во комплет, но и посебно во комбинација со остатокот од гардеробата. Овозможете им на вашите деца удобност во текот на денот и уживање со докажаниот квалитет на Champion спортската облека.

 

Спецификации:

• Еластични делови на ракави, ремен и ногавици

• Стандарден крој

• Горен дел: патент по целата должина и капуљача

• Состав: 78% памук, 22% полиестер

• Боја: розова

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 5-6г.
YSM
SM
S 7-8г.
YMD
MD
M 9-10г.
YLG
YXL
LG
L 11-12г.
XL 13-14г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Champion BTS се детски lifestyle тренерки за девојчиња што носи карактеристичен Champion изглед.

Одличен избор е да се носат за време на сите дневни активности, на училиште или за спортување за време на викендот.

Удобни и лесни за носење, овие тренерки се изработени од премиум спој на материјали со висока содржина на памук. Препознатливиот натпис Champion во комбинација со логото на градите дава на овие детски тренерки за девојчиња впечатлив спортски изглед.

Широките еластични делови на ракавите, ременот и ногавиците не дозволуваат непотребни движења на материјалот.

Горниот и долниот дел може да се носат во комплет, но и посебно во комбинација со остатокот од гардеробата. Овозможете им на вашите деца удобност во текот на денот и уживање со докажаниот квалитет на Champion спортската облека.

 

Спецификации:

• Еластични делови на ракави, ремен и ногавици

• Стандарден крој

• Горен дел: патент по целата должина и капуљача

• Состав: 78% памук, 22% полиестер

• Боја: розова

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 5-6г.
YSM
SM
S 7-8г.
YMD
MD
M 9-10г.
YLG
YXL
LG
L 11-12г.
XL 13-14г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 403883-WL001
1.345 ДЕН
Заштеда 46%
2.490 ДЕН
Помош