Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
B FI 3S TEE
Детска маица
Код на производ:
(H26631)
adidas

B FI 3S TEE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место. Логото на adidas и трите линии даваат спортски изглед. Мекиот материјал од кој е изработена е пријатен за вашата кожа. Носете ја детската маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES и надминете ги своите граници. СПЕЦИФИКАЦИИ: Кратки ракави Состав на материјал: 100% памук Боја: црвена Код на производ: H26631 .
Подетално

Детската маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место.

Логото на adidas и трите линии даваат спортски изглед.

Мекиот материјал од кој е изработена е пријатен за вашата кожа.

Носете ја детската маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES и надминете ги своите граници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: црвена
 • Код на производ: H26631
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детската маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место.

Логото на adidas и трите линии даваат спортски изглед.

Мекиот материјал од кој е изработена е пријатен за вашата кожа.

Носете ја детската маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES и надминете ги своите граници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: црвена
 • Код на производ: H26631
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62 2-3м -
68 3-6м -
74 6-9m -
80 9-12м -
86 12-18м -
92 18-24м -
98 2-3г. -
104 3-4г. -
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV0815
707 ДЕН
Заштеда 35%
1.088 ДЕН
Помош