Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
OWN THE RUN JKT
Женска јакна
Код на производ:
(H31032)
adidas

OWN THE RUN JKT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN WIND JACKET HOODED WOMEN е женска јакна која ќе ве заштити од лоши временски услови. Јакната со капуљача е водоотпорна. Рефлектирачките елементи од сите страни ви овозможуваат да се истакнете во мракот и да бидете безбедни на патеката. СПЕЦИФИКАЦИИ: Женска јакна за трчање Јакна со капуљача за заштита од ветер и дожд Водоотпорен материјал Рефлектирачки елементи од сите страни за поголема безбедност Состав: 100% рециклиран полиестер Боја: сина Код на производ: H31032 .
Подетално

adidas OWN THE RUN WIND JACKET HOODED WOMEN е женска јакна која ќе ве заштити од лоши временски услови.

Јакната со капуљача е водоотпорна.

Рефлектирачките елементи од сите страни ви овозможуваат да се истакнете во мракот и да бидете безбедни на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женска јакна за трчање
 • Јакна со капуљача за заштита од ветер и дожд
 • Водоотпорен материјал
 • Рефлектирачки елементи од сите страни за поголема безбедност
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сина
 • Код на производ: H31032
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas OWN THE RUN WIND JACKET HOODED WOMEN е женска јакна која ќе ве заштити од лоши временски услови.

Јакната со капуљача е водоотпорна.

Рефлектирачките елементи од сите страни ви овозможуваат да се истакнете во мракот и да бидете безбедни на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женска јакна за трчање
 • Јакна со капуљача за заштита од ветер и дожд
 • Водоотпорен материјал
 • Рефлектирачки елементи од сите страни за поголема безбедност
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сина
 • Код на производ: H31032
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна GK5158
adidas FAST PRIMEBLUE 1/2 ZIP JACKET е женска јакна за трчање што ви овозможува да трча...
3.212 ДЕН
Заштеда 30%
4.588 ДЕН
Помош