Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

I LIN FT JOG
I LIN FT JOG
I LIN FT JOG
I LIN FT JOG
I LIN FT JOG
I LIN FT JOG
I LIN FT JOG
I LIN FT JOG
Детски тренерки
Код на производ:
(GS4280)
adidas

I LIN FT JOG

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.609 ДЕН
Заштеда: 179 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 112 *
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската тренерка Adidas ESSENTIALS е дизајнирана да му овозможи на вашето бебе максимална удобност и целосна подвижност. Секој момент е ново искуство за бебињата, затоа обезбедете му на вашето бебе врвен комфор и квалитет. Подетално

Детската тренерка Adidas ESSENTIALS е дизајнирана да му овозможи на вашето бебе максимална удобност и целосна подвижност. Секој момент е ново искуство за бебињата, затоа обезбедете му на вашето бебе врвен комфор и квалитет.

Оваа тренерка лесно се облекува и соблекува, но во исто време материјалот не дозволува непотребни движења.

Логото Badge of Sport на градите им овозможува на сите да знаат дека тие се иден спортист и дека се дел од тимот на adidas.

Спецификации:

• Еластичен појас

• Еластични делови на ракавите, ногавиците и половината

• Лого на adidas на градите

• Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• Боја: сина, бела

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м
74 6-9м
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
112
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146 10-11г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детската тренерка Adidas ESSENTIALS е дизајнирана да му овозможи на вашето бебе максимална удобност и целосна подвижност. Секој момент е ново искуство за бебињата, затоа обезбедете му на вашето бебе врвен комфор и квалитет.

Оваа тренерка лесно се облекува и соблекува, но во исто време материјалот не дозволува непотребни движења.

Логото Badge of Sport на градите им овозможува на сите да знаат дека тие се иден спортист и дека се дел од тимот на adidas.

Спецификации:

• Еластичен појас

• Еластични делови на ракавите, ногавиците и половината

• Лого на adidas на градите

• Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• Боја: сина, бела

Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
68 3-6м
74 6-9м
80 9-12м
86 12-18м
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
112
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134 8-9г.
140 9-10г.
146 10-11г.
152 11-12г.
158 12-13г.
164 13-14г.
170 14-15г.
176 15-16г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детската тренерка Adidas ESSENTIALS е дизајнирана да му овозможи на вашето бебе максима...
1.609 ДЕН
Заштеда 10%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски унисекс комплет за бебиња и мали деца adidas Infants Disney Set е совршена комби...
1.287 ДЕН
Заштеда 28%
1.788 ДЕН
Помош