Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
adidas FLORL GFX TIGHT
Женски хеланки
Код на производ:
(H55225)
adidas

adidas FLORL GFX TIGHT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.370 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Излезете на улица во adidas FLORAL женски хеланки со цветна графика и ширете ги шарените вибрации каде и да ве однесе денот. Пријатната ткаенина ви дава чувство на удобност и слобода во движењето, без разлика дали одите опуштено низ градот или сте одлучиле да трчате на патеката. Изработени се од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Памучните производи на брендот adidas поддржуваат одржливо одгледување на памукот. Ова е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Облечете ги овие adidas FLORAL женски хеланки и обојте го вашиот ден. Спецификација: Женски хеланки - lifestyle Тесен крој Еластичен појас Цветна графика Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин Боја: Црна .
Подетално

Излезете на улица во adidas FLORAL женски хеланки со цветна графика и ширете ги шарените вибрации каде и да ве однесе денот. Пријатната ткаенина ви дава чувство на удобност и слобода во движењето, без разлика дали одите опуштено низ градот или сте одлучиле да трчате на патеката. Изработени се од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Памучните производи на брендот adidas поддржуваат одржливо одгледување на памукот. Ова е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Облечете ги овие adidas FLORAL женски хеланки и обојте го вашиот ден.

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Тесен крој
 • Еластичен појас
 • Цветна графика
 • Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Излезете на улица во adidas FLORAL женски хеланки со цветна графика и ширете ги шарените вибрации каде и да ве однесе денот. Пријатната ткаенина ви дава чувство на удобност и слобода во движењето, без разлика дали одите опуштено низ градот или сте одлучиле да трчате на патеката. Изработени се од мек материјал богат со памук, кој делумно е направен од рециклирана ткаенина. Памучните производи на брендот adidas поддржуваат одржливо одгледување на памукот. Ова е дел од амбицијата на adidas да стави крај на употребата на пластичниот отпад. Облечете ги овие adidas FLORAL женски хеланки и обојте го вашиот ден.

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Тесен крој
 • Еластичен појас
 • Цветна графика
 • Состав: 50% памук, 40% рециклиран полиестер, 10% еластин
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.370 ДЕН
Заштеда 15%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.115 ДЕН
Заштеда 15%
2.488 ДЕН
Помош