Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ESSENTIAL ENDURANCE+ 6.5CM BRIEF
Детски костим за капење
Код на производ:
(8125170001)
SPEEDO

ESSENTIAL ENDURANCE+ 6.5CM BRIEF

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална Цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
1.071 ДЕН
Заштеда: 119 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 *
  • 7-8 *
  • 9-10 *
  • 1718 *
  • 7-8Y 7-8г.
  • 910Y 9-10г.
  • 13Y *
  • 1112 11-12г.
  • 1314 *
  • 1516 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SPEEDO
Возраст KIDS
Големина ЕУ големина Големина во cm
5-6
7-8
9-10
1718
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
13Y
1112 11-12г.
1314
1516

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SPEEDO
Возраст KIDS
Големина ЕУ големина Големина во cm
5-6
7-8
9-10
1718
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
13Y
1112 11-12г.
1314
1516

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош