Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OWN THE RUN SHO
OWN THE RUN SHO
OWN THE RUN SHO
OWN THE RUN SHO
OWN THE RUN SHO
OWN THE RUN SHO
OWN THE RUN SHO
OWN THE RUN SHO
Машки шорцеви за трчање
Код на производ:
(H34502)
adidas

OWN THE RUN SHO

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 5\. *
 • S 7\. S
 • M 5\. *
 • M 7\. M
 • L 5\. *
 • L 7\. L
 • XL5\. *
 • XL7\. XL
 • 2XL7 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN SHORT MEN се машки шорцеви за трчање. Тие се многу удобни и лесни. Направени се од рециклиран полиестер. Climalite е мека, лесна ткаенина која добро ја апсорбира влагата, а технологијата на adidas - Aeroready ви носи оптимална циркулација на воздухот и ви помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на патеката. Рефлексивните детали ви овозможуваат безбедно да трчате во ноќно време. Овие шорцеви се вистинскиот избор за сите вас кои сакате да трчате. СПЕЦИФИКАЦИИ: Машки шорцеви Направени се од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите Состав: 100% рециклиран полиестер Боја: сива Код на производ: H34502 .
Подетално

adidas OWN THE RUN SHORT MEN се машки шорцеви за трчање.

Тие се многу удобни и лесни. Направени се од рециклиран полиестер.

Climalite е мека, лесна ткаенина која добро ја апсорбира влагата, а технологијата на adidas - Aeroready ви носи оптимална циркулација на воздухот и ви помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на патеката.

Рефлексивните детали ви овозможуваат безбедно да трчате во ноќно време.

Овие шорцеви се вистинскиот избор за сите вас кои сакате да трчате.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки шорцеви
 • Направени се од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сива
 • Код на производ: H34502
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas OWN THE RUN SHORT MEN се машки шорцеви за трчање.

Тие се многу удобни и лесни. Направени се од рециклиран полиестер.

Climalite е мека, лесна ткаенина која добро ја апсорбира влагата, а технологијата на adidas - Aeroready ви носи оптимална циркулација на воздухот и ви помага да останете суви и фокусирани на сите предизвици на патеката.

Рефлексивните детали ви овозможуваат безбедно да трчате во ноќно време.

Овие шорцеви се вистинскиот избор за сите вас кои сакате да трчате.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки шорцеви
 • Направени се од рециклиран полиестер за зачувување на ресурсите и намалување на емисиите
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: сива
 • Код на производ: H34502
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош