Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
M FI 3S TEE
Машка маица
Код на производ:
(H39787)
adidas

M FI 3S TEE

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.609 ДЕН
Заштеда: 179 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место. Логото на adidas и трите линии даваат спортски изглед. Мекиот материјал од кој е изработена е пријатен за вашата кожа. Носете ја машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES и надминете ги своите граници. СПЕЦИФИКАЦИИ: Кратки ракави Состав на материјал: 100% памук Боја: бела Код на производ: H39787 .
Подетално

Машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место.

Логото на adidas и трите линии даваат спортски изглед.

Мекиот материјал од кој е изработена е пријатен за вашата кожа.

Носете ја машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES и надминете ги своите граници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: H39787
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е за сите оние на кои спортот им е на прво место.

Логото на adidas и трите линии даваат спортски изглед.

Мекиот материјал од кој е изработена е пријатен за вашата кожа.

Носете ја машката маица за тренинг adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES и надминете ги своите граници.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Кратки ракави
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: бела
 • Код на производ: H39787
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GU1474
1.609 ДЕН
Заштеда 10%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN1863
1.519 ДЕН
Заштеда 10%
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица GN3310
2.149 ДЕН
Заштеда 10%
2.388 ДЕН
Помош