Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT
Детски костим за капење
Код на производ:
(809530G015)
SPEEDO

PLASTISOL PLACEMENT AQUASHORT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5-6 *
  • 7-8 *
  • 9-10 *
  • 1718 *
  • 7-8Y 7-8г.
  • 910Y 9-10г.
  • 13Y *
  • 1112 11-12г.
  • 1314 *
  • 1516 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст KIDS
Големина ЕУ големина Големина во cm
5-6
7-8
9-10
1718
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
13Y
1112 11-12г.
1314
1516

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст KIDS
Големина ЕУ големина Големина во cm
5-6
7-8
9-10
1718
7-8Y 7-8г.
910Y 9-10г.
13Y
1112 11-12г.
1314
1516

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош