Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
adidas ESSENTIALS
Машки тренерки
Код на производ:
(GK9658)
adidas

adidas ESSENTIALS

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
4
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 S
 • 4- 4-
 • 5 M
 • 5- 5-
 • 6 M
 • 7 L
 • 8 L
 • 8- 8-
 • 9 XL
 • 9- 9-
 • 10 XL
 • 11 2XL
 • 12 2XL
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS машката тренерка се навраќа на раните денови на хип-хоп стилот и винтиџ спортската облека со препознатливи adidas пруги и исправена крагна. Ткаенината од која е направена тренерката е мека, удобна и доволно издржлива за да ги испрати сите ваши планови во текот на денот.. Горниот дел од тренерката се одликува со обичен крој, има подигната крагна и патент. Изработен е од рециклиран полиестер, што е последица на посветеноста на adidas да користи рециклиран материјал секаде каде што е можно до 2024 година. Има странични џебови за чување на вашите ситници. Ретро стилот на оригинален начин го нагласува вашиот моден вкус и спортски дух. Вакво безвременско парче гардероба, изработено од квалитетен материјал, секогаш е добро да го имате во гардеробата. Спецификација: Машка тренерка – lifestyle adidas лого Странични џебови Материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ESSENTIALS машката тренерка се навраќа на раните денови на хип-хоп стилот и винтиџ спортската облека со препознатливи adidas пруги и исправена крагна. Ткаенината од која е направена тренерката е мека, удобна и доволно издржлива за да ги испрати сите ваши планови во текот на денот.. Горниот дел од тренерката се одликува со обичен крој, има подигната крагна и патент. Изработен е од рециклиран полиестер, што е последица на посветеноста на adidas да користи рециклиран материјал секаде каде што е можно до 2024 година. Има странични џебови за чување на вашите ситници. Ретро стилот на оригинален начин го нагласува вашиот моден вкус и спортски дух. Вакво безвременско парче гардероба, изработено од квалитетен материјал, секогаш е добро да го имате во гардеробата.
Спецификација:

 • Машка тренерка – lifestyle
 • adidas лого
 • Странични џебови
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X
  1
  2
  3
  3-
  4 S
  4-
  5 M
  5-
  6 M
  7 L
  8 L
  8-
  9 XL
  9-
  10 XL
  11 2XL
  12 2XL
  14
  OSFA
  Остави оценка

  • Љубиша Кондев
   Љубиша Кондев

   16.10.2022. 13:02
  • Gjorgi Manev
   Gjorgi Manev

   13.10.2022. 10:33
  • Lazo Nikodinoski
   Lazo Nikodinoski

   Super

   17.09.2022. 16:23
  • Bruno Leov
   Bruno Leov

   20.06.2022. 13:17

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош