Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
YB CP FZ HOOD
Код на производ:
(DI0321)
adidas

YB CP FZ HOOD

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
2.239 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
  • 2XL *
  • 140 9-10г. -
  • 152 11-12г. -
  • 164 13-14г. -
  • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер со качулка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
XL
2XL
140 9-10г. -
152 11-12г. -
164 13-14г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер со качулка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
S
M
L
XL
2XL
140 9-10г. -
152 11-12г. -
164 13-14г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош