Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
HOODIE
Женски дуксер
Код на производ:
(GN4775)
adidas

HOODIE

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална Цена
3.488 ДЕН
Цена со попуст
3.139 ДЕН
Заштеда: 349 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 *
 • 20 *
 • 22 *
 • 24 *
 • 26 *
 • 28 *
 • 30 *
 • 32 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 38 *
 • 40 *
 • 42 *
 • 44 *
 • 46 *
 • 48 *
 • 50 *
 • 52 *
 • 54 *
 • 56 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADICOLOR ESSENTIALS HOODIE е женски дуксер од познатата Adicolor колекција. Линијата Adicolor ја слави познатата adidas DNK, покажувајќи ја моќта на минатото и искуството, но и визијата за иднината. Култниот модел на adidas има “Cropped” крој и мек материјал од памук кој ќе ја комплетира секоја ваша комбинација на облека. Овој безвременски дуксер го има познатото лого на adidas Trefoil, кое за прв пат се појави на Олимписките игри во Минхен во 1972 година. Спецификации: Женски дуксер - lifestyle Прилагодлива капуљача “Cropped” крој Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер Боја: виолетова Код на производ: GN4775 .
Подетално

adidas ADICOLOR ESSENTIALS HOODIE е женски дуксер од познатата Adicolor колекција.

Линијата Adicolor ја слави познатата adidas DNK, покажувајќи ја моќта на минатото и искуството, но и визијата за иднината.

Култниот модел на adidas има “Cropped” крој и мек материјал од памук кој ќе ја комплетира секоја ваша комбинација на облека.

Овој безвременски дуксер го има познатото лого на adidas Trefoil, кое за прв пат се појави на Олимписките игри во Минхен во 1972 година.

Спецификации:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Прилагодлива капуљача
 • “Cropped” крој
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: GN4775
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADICOLOR ESSENTIALS HOODIE е женски дуксер од познатата Adicolor колекција.

Линијата Adicolor ја слави познатата adidas DNK, покажувајќи ја моќта на минатото и искуството, но и визијата за иднината.

Култниот модел на adidas има “Cropped” крој и мек материјал од памук кој ќе ја комплетира секоја ваша комбинација на облека.

Овој безвременски дуксер го има познатото лого на adidas Trefoil, кое за прв пат се појави на Олимписките игри во Минхен во 1972 година.

Спецификации:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Прилагодлива капуљача
 • “Cropped” крој
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: виолетова
 • Код на производ: GN4775
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош