Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW WVN PO JKT WASH
W NSW WVN PO JKT WASH
W NSW WVN PO JKT WASH
W NSW WVN PO JKT WASH
W NSW WVN PO JKT WASH
W NSW WVN PO JKT WASH
W NSW WVN PO JKT WASH
W NSW WVN PO JKT WASH
Женски дуксер
Код на производ:
(DA2328-597)
NIKE

W NSW WVN PO JKT WASH

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
5.481 ДЕН
Заштеда: 609 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женската јакна Nike Sportswear Pullover Jacket е изработена од лесни материјали и е совршена за постудени летни ноќи. Поширокиот крој со еластични делови на половината и ракавите даваат пријатно и комфорно чувство. Графиката инспирирана од 80-тите години го истакнува вашиот стил, како и љубовта кон брендот. Карактеристичните графики Just Do It на градите го комплетираат изгледот. Спецификации: • Oversize fit • Состав: 55% полиестер, 45% најлон • Дозволено перење во машина • Код на производ: DA2328-597 .
Подетално

Женската јакна Nike Sportswear Pullover Jacket е изработена од лесни материјали и е совршена за постудени летни ноќи.

Поширокиот крој со еластични делови на половината и ракавите даваат пријатно и комфорно чувство.

Графиката инспирирана од 80-тите години го истакнува вашиот стил, како и љубовта кон брендот.

Карактеристичните графики Just Do It на градите го комплетираат изгледот.

Спецификации:

• Oversize fit

• Состав: 55% полиестер, 45% најлон

• Дозволено перење во машина

• Код на производ: DA2328-597

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женската јакна Nike Sportswear Pullover Jacket е изработена од лесни материјали и е совршена за постудени летни ноќи.

Поширокиот крој со еластични делови на половината и ракавите даваат пријатно и комфорно чувство.

Графиката инспирирана од 80-тите години го истакнува вашиот стил, како и љубовта кон брендот.

Карактеристичните графики Just Do It на градите го комплетираат изгледот.

Спецификации:

• Oversize fit

• Состав: 55% полиестер, 45% најлон

• Дозволено перење во машина

• Код на производ: DA2328-597

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош