Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
W VRTCL ZBR G T
Женска маица
Код на производ:
(H14695)
adidas

W VRTCL ZBR G T

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
1.069 ДЕН
Заштеда: 119 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За женската маица adidas ZEBRA LOGO GRAPHIC во суштина не постојат граници, што е совршено, бидејќи границите всушност не се секогаш потребни. Можете да ја носите за време на секојдневните обврски или на викендите за релаксирани дружења со пријателите. Препознатливото Badge of Sport лого е освежено со впечатлива зебра графика. Најдобриот дел - ќе ја почувствувате неверојатната топлина и удобност на мекиот памук обезбедени од оваа маица adidas. Памучните производи adidas поддржуваат одржливо одгледување памук и се дел од нашата амбиција да ставиме крај на употребата на пластичен отпад. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.   Спецификации: • Женска маица - lifestyle  • Стандарден крој • Кратки ракави • Лого Badge of Sport • Зебра графика • Состав: 100% памук • Боја: Бела / Црна .
Подетално

За женската маица adidas ZEBRA LOGO GRAPHIC во суштина не постојат граници, што е совршено, бидејќи границите всушност не се секогаш потребни.

Можете да ја носите за време на секојдневните обврски или на викендите за релаксирани дружења со пријателите. Препознатливото Badge of Sport лого е освежено со впечатлива зебра графика.

Најдобриот дел - ќе ја почувствувате неверојатната топлина и удобност на мекиот памук обезбедени од оваа маица adidas.

Памучните производи adidas поддржуваат одржливо одгледување памук и се дел од нашата амбиција да ставиме крај на употребата на пластичен отпад. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.

 

Спецификации:

• Женска маица - lifestyle 

• Стандарден крој

• Кратки ракави

• Лого Badge of Sport

• Зебра графика

• Состав: 100% памук

• Боја: Бела / Црна

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

За женската маица adidas ZEBRA LOGO GRAPHIC во суштина не постојат граници, што е совршено, бидејќи границите всушност не се секогаш потребни.

Можете да ја носите за време на секојдневните обврски или на викендите за релаксирани дружења со пријателите. Препознатливото Badge of Sport лого е освежено со впечатлива зебра графика.

Најдобриот дел - ќе ја почувствувате неверојатната топлина и удобност на мекиот памук обезбедени од оваа маица adidas.

Памучните производи adidas поддржуваат одржливо одгледување памук и се дел од нашата амбиција да ставиме крај на употребата на пластичен отпад. Поддржете ја оваа иницијатива и станете дел од тимот на adidas.

 

Спецификации:

• Женска маица - lifestyle 

• Стандарден крој

• Кратки ракави

• Лого Badge of Sport

• Зебра графика

• Состав: 100% памук

• Боја: Бела / Црна

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош