Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LADY F19 FLAG FZ HOODY
LADY F19 FLAG FZ HOODY
LADY F19 FLAG FZ HOODY
LADY F19 FLAG FZ HOODY
Женски дуксер
Код на производ:
(193204-23)
LONSDALE

LADY F19 FLAG FZ HOODY

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална Цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.691 ДЕН
Заштеда: 299 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 183203-23
2.421 ДЕН
Заштеда 10%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA211F600-01
1.364 ДЕН
Заштеда 64%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 183203-24
968 ДЕН
Заштеда 64%
2.690 ДЕН
Помош