Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK
W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK
W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK
W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK
W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK
W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK
W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK
W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK
Женска маица за трчање
Код на производ:
(CZ9616-077)
NIKE

W NK ICON CLASH CITY SLEEK TNK

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Најдете ја инспирацијата за трчање со маицата без ракави Nike Icon Clash City Sleek. Лесната силуета на оваа маица ќе го направи секој километар поудобен. Icon Clash се враќа на сцената со привлечен и креативен изглед. Дизајнот има апстрактни облаци. Плетениот материјал од кој е направена оваа маица е растеглив и лесен и се движи заедно со вас. Перфорацијата на платното го зголемува протокот на воздух. Dri-Fit технологијата ви помага да останете суви и да се чувствувате пријатно. Спецификации: • Женска маица за трчање без ракави • Ткаенина што овозможува проток на воздух • Технологија Dri-Fit • Рефлексивни елементи • Боја: сива • Код на производ: CZ9616-077 .
Подетално

Најдете ја инспирацијата за трчање со маицата без ракави Nike Icon Clash City Sleek.

Лесната силуета на оваа маица ќе го направи секој километар поудобен.

Icon Clash се враќа на сцената со привлечен и креативен изглед.

Дизајнот има апстрактни облаци.

Плетениот материјал од кој е направена оваа маица е растеглив и лесен и се движи заедно со вас.

Перфорацијата на платното го зголемува протокот на воздух.

Dri-Fit технологијата ви помага да останете суви и да се чувствувате пријатно.

Спецификации:

• Женска маица за трчање без ракави

• Ткаенина што овозможува проток на воздух

• Технологија Dri-Fit

• Рефлексивни елементи

• Боја: сива

• Код на производ: CZ9616-077

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Најдете ја инспирацијата за трчање со маицата без ракави Nike Icon Clash City Sleek.

Лесната силуета на оваа маица ќе го направи секој километар поудобен.

Icon Clash се враќа на сцената со привлечен и креативен изглед.

Дизајнот има апстрактни облаци.

Плетениот материјал од кој е направена оваа маица е растеглив и лесен и се движи заедно со вас.

Перфорацијата на платното го зголемува протокот на воздух.

Dri-Fit технологијата ви помага да останете суви и да се чувствувате пријатно.

Спецификации:

• Женска маица за трчање без ракави

• Ткаенина што овозможува проток на воздух

• Технологија Dri-Fit

• Рефлексивни елементи

• Боја: сива

• Код на производ: CZ9616-077

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица CZ9278-474
Nike W NK SWOOSH RUN TOP SS е женска маица со кратки ракави за трчање. Направена е од ...
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош