Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NK SWOOSH AOP REV BRA
G NK SWOOSH AOP REV BRA
G NK SWOOSH AOP REV BRA
G NK SWOOSH AOP REV BRA
G NK SWOOSH AOP REV BRA
G NK SWOOSH AOP REV BRA
G NK SWOOSH AOP REV BRA
G NK SWOOSH AOP REV BRA
Детски спортски градник
Код на производ:
(DA1327-658)
NIKE

G NK SWOOSH AOP REV BRA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.393 ДЕН
Заштеда: 597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 11-12г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот градник Nike Swoosh за девојчиња е супер мек и удобен и го обезбедува потребниот комфор за време на играта. Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од кожата, така што останувате суви и свежи во текот на целиот ден. Спецификации: Технологија Dri-FIT Материјал: 83% полиестер, 17% еластин Боја: розова, црна Код на производ: DA1327-658 .
Подетално

Женскиот градник Nike Swoosh за девојчиња е супер мек и удобен и го обезбедува потребниот комфор за време на играта.

Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од кожата, така што останувате суви и свежи во текот на целиот ден.

Спецификации:

 • Технологија Dri-FIT
 • Материјал: 83% полиестер, 17% еластин
 • Боја: розова, црна
 • Код на производ: DA1327-658
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 11-12г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женскиот градник Nike Swoosh за девојчиња е супер мек и удобен и го обезбедува потребниот комфор за време на играта.

Dri-FIT технологијата брзо ја отстранува потта од кожата, така што останувате суви и свежи во текот на целиот ден.

Спецификации:

 • Технологија Dri-FIT
 • Материјал: 83% полиестер, 17% еластин
 • Боја: розова, црна
 • Код на производ: DA1327-658
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 11-12г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник DA0902-525
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник CU8230-010
Nike Indy Sports Bra е спортски градник дизајниран за девојчиња кои активно се занимава...
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош