Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
M NK RN DVN MILER SS EMBOSS
Машка маица за трчање
Код на производ:
(DA1317-387)
NIKE

M NK RN DVN MILER SS EMBOSS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NK RN DVN MILER SS EMBOSS е машка маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате со секој изминат километар. Кројот е удобен со цел вашите движења да бидат послободни. Направена е од удобна полиестерска ткаенина. Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани за време на тренингот. Рефлексивните детали ве прават видливи ако трчате ноќе или во услови на слаба видливост. Оваа машка маица е идеален сојузник во постигнувањето добри спортски резултати. Спецификации: • Машка маица за трчање • Кратки ракави • Dri-FIT технологија • Рефлексивни детали • Состав: 100% полиестер • Боја: сина • Код на производ: DA1317-387 .
Подетално

Nike M NK RN DVN MILER SS EMBOSS е машка маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате со секој изминат километар.

Кројот е удобен со цел вашите движења да бидат послободни.

Направена е од удобна полиестерска ткаенина.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани за време на тренингот.

Рефлексивните детали ве прават видливи ако трчате ноќе или во услови на слаба видливост.

Оваа машка маица е идеален сојузник во постигнувањето добри спортски резултати.

Спецификации:

• Машка маица за трчање

• Кратки ракави

• Dri-FIT технологија

• Рефлексивни детали

• Состав: 100% полиестер

• Боја: сина

• Код на производ: DA1317-387

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NK RN DVN MILER SS EMBOSS е машка маица со кратки ракави за трчање, во која ќе уживате со секој изминат километар.

Кројот е удобен со цел вашите движења да бидат послободни.

Направена е од удобна полиестерска ткаенина.

Благодарение на технологијата Dri-FIT, ќе останете суви и фокусирани за време на тренингот.

Рефлексивните детали ве прават видливи ако трчате ноќе или во услови на слаба видливост.

Оваа машка маица е идеален сојузник во постигнувањето добри спортски резултати.

Спецификации:

• Машка маица за трчање

• Кратки ракави

• Dri-FIT технологија

• Рефлексивни детали

• Состав: 100% полиестер

• Боја: сина

• Код на производ: DA1317-387

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица CZ9802-689
Машката маица за трчање со кратки ракави Nike Dri-FIT ќе ви ја даде потребната удобност...
1.493 ДЕН
Заштеда 25%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица CW0945-394
Nike Dri-FIT RUN MEN’S RUNNING T-SHIRT е машка маица дизајнирана за трчање или ко...
1.268 ДЕН
Заштеда 25%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DA0444-480
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Помош