Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Icon Clash Miller
NIKE Icon Clash Miller
NIKE Icon Clash Miller
NIKE Icon Clash Miller
NIKE Icon Clash Miller
NIKE Icon Clash Miller
NIKE Icon Clash Miller
NIKE Icon Clash Miller
Женска маица за трчање
Код на производ:
(CZ9606-010)
NIKE

NIKE Icon Clash Miller

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.793 ДЕН
Заштеда: 597 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike W NK ICON CLASH MILER SS е женска маица со кратки ракави дизајнирана за трчање и други видови тренинзи. Лесната ткаенина со Dri-FIT технологија го регулира сушењето на потта и ве пријатно ве разладува на патеката. Оваа атрактивна женска маица ве води директно до целта. Спецификација: Женска маица Dri-FIT технологија Swoosh симбол Боја: црна Код на производот: CZ9606-010 .
Подетално

Nike W NK ICON CLASH MILER SS е женска маица со кратки ракави дизајнирана за трчање и други видови тренинзи. Лесната ткаенина со Dri-FIT технологија го регулира сушењето на потта и ве пријатно ве разладува на патеката. Оваа атрактивна женска маица ве води директно до целта.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Dri-FIT технологија
 • Swoosh симбол
 • Боја: црна
 • Код на производот: CZ9606-010

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош