Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(CZ4751-010)
NIKE

M J JUMPMAN POOLSIDE SHORT

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.421 ДЕН
Заштеда: 269 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JORDAN JUMPMAN Poolside SHORTS се машки шорцеви за пливање што со задоволство ќе ги носите во текот на летото. Овие шорцеви ќе ви овозможат удобност и комфор во и надвор од базенот. Направени се од рециклиран полиестер, што овозможува удобност и целосна слобода на движење. Еластичниот појас лесно се прилагодува и спречува несакани движења. Атрактивниот избор на боја и Jumpman графиката ќе ве воодушеви. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Еластичен прилагодлив ремен • Странични џебови • Jumpman графика • Материјал: 100% рециклиран полиестер • Боја: црна • Код на производ: CZ4751-010 .
Подетално

Nike JORDAN JUMPMAN Poolside SHORTS се машки шорцеви за пливање што со задоволство ќе ги носите во текот на летото.

Овие шорцеви ќе ви овозможат удобност и комфор во и надвор од базенот.

Направени се од рециклиран полиестер, што овозможува удобност и целосна слобода на движење.

Еластичниот појас лесно се прилагодува и спречува несакани движења.

Атрактивниот избор на боја и Jumpman графиката ќе ве воодушеви.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластичен прилагодлив ремен

• Странични џебови

• Jumpman графика

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: CZ4751-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JORDAN JUMPMAN Poolside SHORTS се машки шорцеви за пливање што со задоволство ќе ги носите во текот на летото.

Овие шорцеви ќе ви овозможат удобност и комфор во и надвор од базенот.

Направени се од рециклиран полиестер, што овозможува удобност и целосна слобода на движење.

Еластичниот појас лесно се прилагодува и спречува несакани движења.

Атрактивниот избор на боја и Jumpman графиката ќе ве воодушеви.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Еластичен прилагодлив ремен

• Странични џебови

• Jumpman графика

• Материјал: 100% рециклиран полиестер

• Боја: црна

• Код на производ: CZ4751-010

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви AJ5617-728
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ4751-687
2.421 ДЕН
Заштеда 10%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви BV9385-657
Nike M NK DF HBR SHORT 2.0 се машки шорцеви инспирирани од кошаркарските модели. Подедн...
1.611 ДЕН
Заштеда 10%
1.790 ДЕН
Помош