Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
UA INFINITY MID BRA
Спортски градник
Код на производ:
(1351990-470)
UNDER ARMOUR

UA INFINITY MID BRA

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.695 ДЕН
Заштеда: 995 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM S
 • S S
 • YMD *
 • MD M
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM S
S S
YMD
MD M
M M
YLG
YXL
LG L
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM S
S S
YMD
MD M
M M
YLG
YXL
LG L
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник 1310459-586
1.380 ДЕН
Заштеда 37%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник 1307200-001
1.971 ДЕН
Заштеда 10%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Градник 1307932-001
1.112 ДЕН
Заштеда 64%
3.090 ДЕН
Помош