Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
M NSW CLUB SHORT JSY
Машки шорцеви
Код на производ:
(BV2772-063)
NIKE

M NSW CLUB SHORT JSY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се машки кратки шорцеви со класичен крој и удобност за секојдневно носење. Прилагодениот дизајн обезбедува повеќе простор за слободно движење, а конструкцијата и лесната ткаенина нуди чувство на мекост и удобност. Еластичните врвки се лесно прилагодливи. Гордо покажете го вашиот уникатен спортски стил. СПЕЦИФИКАЦИИ: Стандарден крој за поголема удобност Странични џебови Состав: 100% памук Шифра на артикл: BV2772-063 .
Подетално

Nike Sportswear се машки кратки шорцеви со класичен крој и удобност за секојдневно носење.

Прилагодениот дизајн обезбедува повеќе простор за слободно движење, а конструкцијата и лесната ткаенина нуди чувство на мекост и удобност.

Еластичните врвки се лесно прилагодливи.

Гордо покажете го вашиот уникатен спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој за поголема удобност
 • Странични џебови
 • Состав: 100% памук
 • Шифра на артикл: BV2772-063
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear се машки кратки шорцеви со класичен крој и удобност за секојдневно носење.

Прилагодениот дизајн обезбедува повеќе простор за слободно движење, а конструкцијата и лесната ткаенина нуди чувство на мекост и удобност.

Еластичните врвки се лесно прилагодливи.

Гордо покажете го вашиот уникатен спортски стил.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Стандарден крој за поголема удобност
 • Странични џебови
 • Состав: 100% памук
 • Шифра на артикл: BV2772-063
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви AR2382-382
Nike SPORTSWEAR SHORT се машки шорцеви за секојдневно носење. Интересниот дизајн нуди с...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CJ4486-010
Направени од лесен материјал, овие машки шорцеви Nike M NSW CE SHORT WVN NVLTY се соврш...
2.152 ДЕН
Заштеда 20%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Шорцеви CZ9952-382
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош