Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

U NSW TEE REPEAT JDI
U NSW TEE REPEAT JDI
U NSW TEE REPEAT JDI
U NSW TEE REPEAT JDI
Детска маица
Код на производ:
(DH6524-100)
NIKE

U NSW TEE REPEAT JDI

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална Цена
1.590 ДЕН
Цена со попуст
1.193 ДЕН
Заштеда: 397 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR T-SHIRT е детска маица. Таа е многу удобна и лесна. Класичниот дизајн нуди класична удобност. Направена е од мек памук, кој дава чувство на мекост и удобност. Интересната графика на Nike ја прави впечатлива и привлечна. Оваа маица е одличен избор за вашето дете. Практична е да се носи цел ден и совршено се вклопува во приказната за урбаниот, опуштен стил на облекување.   СПЕЦИФИКАЦИИ: • Состав: памук • Стандарден крој за опуштено, лесно чувство • Дозволено перење во машина • Код на производ: DH6524-100 .
Подетално

Nike SPORTSWEAR T-SHIRT е детска маица.

Таа е многу удобна и лесна.

Класичниот дизајн нуди класична удобност.

Направена е од мек памук, кој дава чувство на мекост и удобност.

Интересната графика на Nike ја прави впечатлива и привлечна.

Оваа маица е одличен избор за вашето дете.

Практична е да се носи цел ден и совршено се вклопува во приказната за урбаниот, опуштен стил на облекување.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: памук

• Стандарден крој за опуштено, лесно чувство

• Дозволено перење во машина

• Код на производ: DH6524-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SPORTSWEAR T-SHIRT е детска маица.

Таа е многу удобна и лесна.

Класичниот дизајн нуди класична удобност.

Направена е од мек памук, кој дава чувство на мекост и удобност.

Интересната графика на Nike ја прави впечатлива и привлечна.

Оваа маица е одличен избор за вашето дете.

Практична е да се носи цел ден и совршено се вклопува во приказната за урбаниот, опуштен стил на облекување.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Состав: памук

• Стандарден крој за опуштено, лесно чувство

• Дозволено перење во машина

• Код на производ: DH6524-100

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DH6560-010
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Помош