Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Ess Solid Fz Hd
adidas Ess Solid Fz Hd
adidas Ess Solid Fz Hd
adidas Ess Solid Fz Hd
adidas Ess Solid Fz Hd
adidas Ess Solid Fz Hd
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ5723)
adidas

adidas Ess Solid Fz Hd

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.372 ДЕН
Заштеда: 1.016 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS 77 - 82
  • S S 83 - 88
  • M M 89 - 94
  • L L 95 - 101
  • XL XL 102 - 109
  • 2XL 2XL 110 - 118
  • 140 140
  • 152 152
  • 164 164
  • 176 176
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
M M 89 - 94
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
140
152
164
176
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош