Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO Hd Ft
LOTTO Hd Ft
LOTTO Hd Ft
LOTTO Hd Ft
Женски дуксер
Код на производ:
(LTP183211-02)
LOTTO

LOTTO Hd Ft

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
Остави оценка

  • Ivana Jovikj
    Ivana Jovikj

    13.08.2022. 23:35

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTA201F607-01
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LTP191228-01
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Помош