Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE BOYS TEE
LONSDALE BOYS TEE
LONSDALE BOYS TEE
LONSDALE BOYS TEE
Код на производ:
(183300-22)
LONSDALE

LONSDALE BOYS TEE

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS *
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд LONSDALE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд LONSDALE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош