Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE LADIES FULL ZIP HOODY
LONSDALE LADIES FULL ZIP HOODY
LONSDALE LADIES FULL ZIP HOODY
LONSDALE LADIES FULL ZIP HOODY
Женски дуксер
Код на производ:
(183203-23)
LONSDALE

LONSDALE LADIES FULL ZIP HOODY

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.421 ДЕН
Заштеда: 269 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 193204-23
2.691 ДЕН
Заштеда 10%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA211F600-01
1.364 ДЕН
Заштеда 64%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 183203-24
968 ДЕН
Заштеда 64%
2.690 ДЕН
Помош