Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
ESS LIN FZ HD
Женски дуксер
Код на производ:
(CZ5720)
adidas

ESS LIN FZ HD

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS 77 - 82
  • S S 83 - 88
  • M M 89 - 94
  • L L 95 - 101
  • XL XL 102 - 109
  • 2XL 2XL 110 - 118
  • 140 *
  • 152 *
  • 164 *
  • 176 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
M M 89 - 94
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
140
152
164
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS 77 - 82
S S 83 - 88
M M 89 - 94
L L 95 - 101
XL XL 102 - 109
2XL 2XL 110 - 118
140
152
164
176

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9522
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.910 ДЕН
Заштеда 20%
4.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GL9531
adidas SPORTSWEAR PRIMEBLUE JACKET е женска јакна која штити од студ и внесува удобност...
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Помош