Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO MAKI SWEAT FT B
LOTTO MAKI SWEAT FT B
LOTTO MAKI SWEAT FT B
LOTTO MAKI SWEAT FT B
Детски дуксер
Код на производ:
(LTP183305-58)
LOTTO

LOTTO MAKI SWEAT FT B

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 2XS
  • XS 7-8г.
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 13-14г.
  • XL 15-16г.
  • XXL XXL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS 7-8г.
S 9-10г.
M 11-12г.
L 13-14г.
XL 15-16г.
XXL
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош