Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

B NSW TRK SUIT BF CORE
B NSW TRK SUIT BF CORE
B NSW TRK SUIT BF CORE
B NSW TRK SUIT BF CORE
Детски тренерки
Код на производ:
(939626-652)
NIKE

B NSW TRK SUIT BF CORE

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS 64.5–66
  • S S 66–69
  • M M 69–75
  • L L 75–81.5
  • XL XL 81.5–88.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка DD0324-472
Nike NSW HBR POLY TRACSUIT се тренерки за тинејџери. Совршено лесна и пријатна, оваа тр...
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CV9335-410
Nike SPORTSWEAR TRACKSUIT се тренерки за момчиња. Многу се пријатни и топли. Веќе пре...
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Тренерка BV3617-446
1.914 ДЕН
Заштеда 40%
3.190 ДЕН
Помош