Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW HBR HOODIE FZ FLC
Машки дуксер
Код на производ:
(928703-451)
NIKE

M NSW HBR HOODIE FZ FLC

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална Цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
3.591 ДЕН
Заштеда: 399 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS *
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
  • 3XL 3XL
  • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
2XS
XS XS
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD5126-010
3.681 ДЕН
Заштеда 10%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DD4726-010
4.311 ДЕН
Заштеда 10%
4.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DD4726-657
4.311 ДЕН
Заштеда 10%
4.790 ДЕН
Помош