Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

YB TS ENTRY CH
YB TS ENTRY CH
YB TS ENTRY CH
YB TS ENTRY CH
YB TS ENTRY CH
YB TS ENTRY CH
YB TS ENTRY CH
YB TS ENTRY CH
Детски тренерки
Код на производ:
(DM1482)
adidas

YB TS ENTRY CH

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња се наменети за активни и разиграни деца. Долниот дел тренерки има еластичен дел на струкот и врвки за стегање за да се прилагодат совршено. Подетално

adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња се наменети за активни и разиграни деца.

Долниот дел тренерки има еластичен дел на струкот и врвки за стегање за да се прилагодат совршено.

Горниот дел има патент по целата должина, висока јака и странични џебови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, црвена, бела
 • Материјал: 100% полиестер
 • Одржување: перење на 30 степени
 • Код на производ: DM1482
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња се наменети за активни и разиграни деца.

Долниот дел тренерки има еластичен дел на струкот и врвки за стегање за да се прилагодат совршено.

Горниот дел има патент по целата должина, висока јака и странични џебови.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, црвена, бела
 • Материјал: 100% полиестер
 • Одржување: перење на 30 степени
 • Код на производ: DM1482
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
110 4-5г. -
116 5-6г. -
122 6-7г. -
128 7-8г. -
134 8-9г. -
140 9-10г. -
146 10-11г. -
152 11-12г. -
158 12-13г. -
164 13-14г. -
170 14-15г. -
176 15-16г. -

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Бидете поблиску до целта во овие аdidas BOYS COLORBLOCK BOS LOGO TRACKSUIT тренерки за ...
2.790 ДЕН
Заштеда 20%
3.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња се наменети за активни и разиграни де...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas Youth Boys Tracksuit тренерките за момчиња се наменети за активни и разиграни де...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош